טכנאי מזגנים מורשה דוד חיימוב

דוד חיימוב טכנאי מזגנים

המזגן לא מקרר? רועש? צריכים להתקין מזגן חדש? התקשרו אלינו ונשמח לעזור. שמי דוד חיימוב, טכנאי מזגנים מוסמך כבר מעל שתי עשורים, ובזמן זה הקמתי את חברת "יד הקור" בכדי לתת פתרונות מיזוג אוויר מקצועיים במחירים נוחים. אנו מתקינים מורשים מטעם כל החברות המובילות, ובכך תוכלו להיות בטוחים שקבלתם גם שירות מצויין וגם אחריות מקיפה.

[trustindex no-registration=google] העתק ללוח
שקופית קודמת
שקופית הבאה
כותבים עלינו באתר החדשות
כותבים עלינו בחדרי חרדים
בדיקת תקינות המזגן לחורף בחינם
מחירון התקנות
שירותים נוספים

המזגן לא מקרר? לא מחמם? לא נדלק? מרעיש? נוזל? זה הזמן לדעת מתי באמת צריך לקרוא לטכנאי

בימים בהם החורף או הקיץ נמצאים בשיאם, אלו הזמנים בהם מתעוררות הבעיות והטלפנים לשירות לא מפסיקים לצלצל, אז לפני שאתם נתקעים בלי מיזוג אוויר בדיוק ברגע שאתם צריכים אותו, חשוב להבין את סוגי התקלות הנפוצות ועל הדרך איך לפתור אותם, תתפלאו אבל תמצאו שם מספר בעיות שניתן לפתור ללא קריאת שירות בכלל, אך לפני הכל מומלץ להכיר היטב את תכונות שלט המזגן

תקלות נפוצות במזגנים:

המזגן לא מקרר? למזגן שלא מקרר יכולות להיות מגוון סיבות ותתפלאו שאת חלקם ניתן לפתור באופן עצמאי ללא צורך בקריאה לטכנאי, כמו ניקוי מסננים (פילטרים), כיוון שלט המזגן ועוד, לשם כך הכנו לכם מדריך קצר המונה את התקלות המרכזיות במזגן שלא מקרר והדרך לפתור אותם.

מזגן לא מחמם? בדומה לפסקה הקודמת גם כאן כדי לוודא תחילה שהשלט מקוון על חום והפילטרים נקיים , מעבר לכך חוסר בגז, תרמוסטט תקול, תקלה במשאבת חום ובסליל החימום הם סיבה מוצדקת להזמין שירות. לחצוא למגוון התקלות המרכזיות במזגן לא מחמם.

המזגן תקוע על מצב השהייה? – לפני שאתם רצים להזמין טכנאי, חשוב לדעת שלא בכל המקרים מדובר בתקלה, ישנם מספר פעולות ניקוי בסיסיות שניתן לבצע  ולהחזיר את המזגן לפעולה עם זמן יש=נם גם מקרים שחיישן הטמפרטורה תקל וכאן צריך להזמין שירות. לקריאה נוספת לחצו.

חוסר גז במזגן – בנקודה זו חשוב שיהיה ברור, גז לא בורח ככה סתם, הגז נמצא במערכת סגורה ואחראי על מערכת החימום והקירור בו, אם חסר גז תחילה צריך לאתר את מקור הדליפה ולתקן אותה. עלות מילוי הגז למזגן הוא 400-650 ש"ח ותלוי בסוג המזגן וכמות הגז שחסרה.

המזגן לא מגיב לפקודות השלט? במקרה הבא יכולות להיות שתי אפשריות: הראשונה והפשוטה יותר היא תקלה בשלט וניתן לבדוק זאת במדריך שלט לא מגיב למזגן שהכנו עבורכם, השנייה היא תקלה בחיישן המזגן וכאן יש צורך להזמין שירות מקצועי.

ניקו פילטרים (מסננים) – ובכן לא מדובר בתקלה טכנית אך ניקוי פילטרים באופן קבוע אחת לחצי שנה תמנע לא מעט תקלות שונות ותסייע לעבודה יעילה וחסכונית של המזגן בהחלט. אז איך מנקים? הכנו עבורכם מדריך קליל לניקוי הפילטרים

המזגן מרעיש בדיוק כשצריכים אותו? – למזגן מרעיש יש מגוון סיבות אפשריים , חלקם ביחידה הפנימית וחלקם בחיצוני, בסרטון הבא תוכלו לקבל מספר פתרונות אפשריים שבחלקם אפשר לפתור ללא טכנאי כדוגמת "המניפה" המסתובבת שלעתים אינה מחוברת כראוי, וחלקם מומלץ לבצע קריאת שירות

מחירון שירות
ביקור טכנאי
250 ש"ח
מילוי גז 22
350 ש"ח
מילוי גז 410A
350 ש"ח
תיקון נזילות גז
400 ש"ח
החלפת קבל 60 עבודה
350 ש"ח
קבל 6 spp התנעה
200 ש"ח
משאבת חום
700 ש"ח
משאבת מים
800 ש"ח
סליל חימום
200 ש"ח
קונטקטור חד פאזי
400 ש"ח
מחירון שירות
קונטקטור תלת פאזי
500 ש"ח
רום טרמוסטט
500 ש"ח
החלפת כרטיס פיקור
900 ש"ח
כרטיס תצודה (עינית)
200 ש"ח
כרטיס פיקוד מעבה
700 ש"ח
מנוע מאייד סקולר
800 ש"ח
החלפת כנף מעבה
250 ש"ח
החלפת מאייץ מאייד
400 ש"ח
החלפת מנוע מעבה
800 ש"ח
החלפת מנוע מאייד מיני מרכזי
1200 ש"ח
מחירון שירות
החלפת SP4
380 ש"ח
החלפת מפסק למזגן
250 ש"ח
החלפת רגש סוללת מאייד
350 ש"ח
החלפת מדחס 1 כ"ס
900 ש"ח
החלפת מדחס 1.5 כ"ס
1100 ש"ח
החלפת מדחס 2 כ"ס
1300 ש"ח
החלפת מדחס 2.5 כ"ס
2000 ש"ח
החלפת מדחס 3 כ"ס
2800 ש"ח
החלפת מדחס 4 כ"ס
3250 ש"ח