התקנת מזגן מיני מרכזי

אם אתם מתלבטים איך למזג את הבית שלכם, איך לקרר אותו בקיץ ואיך לחמם אותו בחורף סביר להניח ששמעתם את המושג "מזגן מיני מרכזי". מזגן מיני מרכזי הוא מזגן שמיועד לבית, משרד או כל מקום אחר עם מספר חדרים, עם מערכת אחת שדוחסת דרך צינורות את האוויר לכל החדרים. למזגן כזה יש יתרונות וחסרונות אך אין ספק שהוא תחליף ראוי למספר מזגנים בבית, והייחודיות שלו היא חלוקת הטמפרטורה באופן שווה בכל החדרים. זה אומר שלא כמו מזגן יחיד אתם יכולים להסתובב בבית או במשרד בין החדרים עם אותה תחושה נעימה של טמפרטורה רצויה, בלי שתצטרכו להפעיל מספר מזגנים או לכבות ולהפעיל כל פעם כל אחד אחר.

ההתקנה

התקנת מזגן מיני מרכזי מורכבת הרבה יותר מהתקנת מזגן עילי או רצפתי יחיד. היא דורשת תכנון של החדרים בבית בשל מעבר המערכת והצינורות בין החדרים השונים. היא דורשת לעיתים תכנון שונה של מערכת החשמל ממה שהיא היתה קודם ולעתים אפילו מעורבות של חברת החשמל. במהלך השינויים לקראת ההתקנה צריך לתת את הדעת על הדקורטיביות בבית מה שיכול גם לעלות לא מעט כסף, אך היתרון כפי שציינו ברור – אין כמו להסתובב בבית בחופשיות בימים חמים במיוחד או קרים במיוחד ולהרגיש את אותה תחושה נוחה של טמפרטורה רצויה.

התקנת מזגן מיני מרכזי בבית – רק עם "יד הקור"

אנו בחברת יד הקור מומחים מזה שנים בהתקנת כל סוגי המזגנים, בין אם אלו מזגנים עיליים או רצפתיים ובין אם אלו מזגנים מיני מרכזיים. במהלך ההתקנה ועוד לפניה נסייע לכם לתכנן את המזגן המיני מרכזי ונסביר לכם במה הוא כרוך. הייעוץ אותו אנו מספקים הוא ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר והוא עונה על כל השאלות בעניין. צוות המתקינים שלנו מוסמך ובעל ניסיון של שנים רבות בהתקנת מזגנים מעין אלו כמו גם תיקונים, שיפוצים וכל מה שמסביב. נשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ויעיל וייעוץ איכותי וברור.

צרו עמנו קשר עכשיו וקבלו את כל המידע שאתם צריכים על התקנת מזגן מיני מרכזי!