התקנת מזגן עילי

סביר להניח ששמעתם את המונח הזה לא מעט פעמים בשנים האחרונות. ואכן, בתחום המזגנים המזגן העילי הוא הכוכב החדש, הוא זה שרבים בוחרים להתקין אותו הן בבתים והן במשרדים וחברות. אם אתם צריכים מזגן בבית שלכם ומתלבטים איזה מזגן להתקין, התקנת מזגן עילי צריכה לעניין אתכם. הנה כמה יתרונות שלו ולמה כדאי להתקין דווקא אותו.

תיקון המזגן

 

התקנת מזגן עילי – חיסכון ניכר במקום

היתרון הראשון שלו ואולי העיקרי שלו הוא החיסון הניכר במקום. מזגן עילי, כשמו כן הוא מותקן באזור עליון בקיר בו אין שימוש מה שאומר שלא צריך לתפוס מקום יקר החלק התחתון של הקיר מה שיכול להפריע להצבת מדפים, שולחן או כל דבר אחר. זאת בדיוק הסיבה שבעיקר בחללים קטנים מומלץ להתקין אותו וזו בדיוק הסיבה למה במשרדים מעדיפים אותו על פני מזגן שאינו עילי. הוא מאפשר לנצל את המקום בחלל בצורה מיטבית.

מזגן עילי – חיסכון בחשמל

מזגן עילי נחשב לצרכן קטן יחסית של אנרגיה. זה רלוונטי הן למי שמחפש לחסוך בחשבון החשמל בבית שלו או במשרד שלו. הוא מוצב בעיקר בחללים קטנים והוא מייתר את הצורך להפעיל מזגן מיני מרכזי בו חללים נוספים מתקררים ואנרגיה מתבזבזת והכל בשביל חלל אחד קטן.

עבודה שקטה

מזגן עילי הוא מזגן שקט. הוא מתאים להפעלה בכל שעות היממה בלי להפריע לשוהים בחלל בין אם זה חדר הילדים בבית שלא רוצים להפריע להם לישון ובין אם זה במשרד שם יש מספיק רעש וכל הפחתה שלו מבורכת.

למה להתקין דווקא עם "יד הקור"

חברת יד הקור מתמחה בהתקנת מזגנים עיליים כמו גם מזגנים שאינם עיליים, תיקון מזגנים, מילוי גז, מכירת מזגנים וכל דבר אחר שקשור למזגנים. לחברה צוות עובדים מיומן ומסור שמבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, צוות בעל ניסיון רב שהתקין מאות מזגנים המהלך השנים. נשמח לספק שירות איכותי גם לך, שירות מקצועי ואמין יחד עם חיוך ואדיבות. נשמח לספק לך גם מענה על כל שאלה וייעוץ מקצועי כך שתבחר את המזגן המתאים לך ביותר

פנו אלינו עכשיו ונשמח לחזור אליכם!