טכנאי מזגנים בתל אביב

מחפשים טכנאי מזגנים בתל אביב? הגעתם למקום הנכון!
חברת יד הקור היא החברה המובילה בישראל לתיקון, התקנה ומכירת מזגנים באזור תל אביב והמרכז.

טכנאי מזגנים בתל אביב, אמינות זה הצד החזק שלנו.

כאשר אתם מגיעים לרגע שבו יש לכם תקלה במזגן, בין אם השלט לא מעביר בין חום לקור, או בין אם הגז במזגן כבר לא מקרר יותר, אתם צריכים שירותים של טכנאי מזגנים בתל אביב, כאשר אתם מגיעים ליד הקור אנו מתחייבים לכם באחריות על שירות מעולה, מחיר הוגן, וכמובן אחריות על השירות שלנו, באמצעות טכנאי מזגנים הפרוסים בכל אזור המרכז אנו יכולים לספק שירות מיידי ללקוחותינו בתל אביב, ובכל אזור המרכז.

יד הקור תיקון והתקנת מזגנים

תיקון מזגנים בתל אביב, תוך מספר שעות אצלכם.

אנחנו ביד הקור יכולים להגיע אליכם תוך דקות ספורות, לעיתים גם תוך מספר שעות בודדות על מנת לתקן את המזגן, למי לא קרה בקיץ שהמזגן הפסיד לעבוד, והחום הטריד אותו, אנו מספקים גם תמיכה טלפונית למקרה שתרצו להעזר בטכנאי בטלפון, מרבית התקלות הם תקלות קטנות שיכולות להיפתר עם שיחה עם הטכנאי, כדאי לדעת שכאשר אתם מזמינים טכנאי לתיקון המזגן שלכם בתל אביב, אנו מחייבים עבור כל עלות ביקור עלות סמלית הקבועה בחוק, אנו נגיד לכם את האמת בלבד על המזגן שלכם, ואנו מתחייבים לכם שאם התקלה תחזור תוך 30 ימים נגיע אליכם בחזרה ללא עלות. כי זה השירות של יד הקור, החברה המובילה בתיקון מזגנים בתל אביב.

שירותים שאנו מספקים:

  • תיקון מזגנים בתל אביב.
  • טכנאי מזגנים בתל אביב.
  • מתקין מזגנים במרכז.
  • טכנאי מזגנים תל אביב 24 שעות.
  • טכנאי מזגנים אלקטרה תל אביב.

אם הגעתם עד לפה, סימן שאתם צריכים לצלצל עוד היום ליד הקור ולקבל את השירות והאחריות הטובים בישראל בכל מה שמדובר על מזגנים, חייגו כעת 054-7360560

סגירת תפריט
יד הקור טכנאי מזגנים
מלאו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן