טכנאי מזגנים טורנדו – אצלך תוך שעה

יש  ברשותכם מזגן טורנדו וזקוקים לשירות? אנחנו נשמח לעזור, יד הקור תיקון ושירות למזגנים בהנהלת דוד חיימוב, טכנאי מזגנים מורשה טורנדו עם ניסיון מעל שתי עשורים בתחום. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בעיה בטל' 054-7360560.

למה לבחור בנו כשמדובר במזגני טורנדו?

רוב המזגנים האומנם נראים ומרגישים אותו הדבר מבחוץ אבל מפנים זה סיפור שונה,  ישנם תקלות ייחודיות שכדי לאתר ולפתור אותם, צריך להכיר היטב את מרכיבי המזגן ואת התקלות הספציפיות שבו.

לדוגמה במזגני טורנדו מדגם Super Gold/Super Inverter ישנה תקלה שהמזגן לא מפסיק לפעול, או מצב שבו כל הנורות במזגן עילי דולקות וכו'. טכנאי מזגנים שמכיר היטב את מזגני טורנדו  יגיב במהירות וביעילות לכל בעיה.

כיצד לבצעה תחזוקה נכונה למזגן שלכם?

התחזוקה למזגן פשוטה מאוד ולא מצריכה ידע מקדים, הדברים שיש לשים אליהם דגש הוא ניקוי הפילטרים (מסננים) אחת לחצי שנה (סרטון הדגמה מצורף למטה), ניקוי היחידה הפנימית במטלית לחה בכדי להסיר את האבק המצטבר בייחוד בחלקו העליון של היחידה ובנוסף חשוב לפעיל את המזגן מדי פעם בחודשים שבהם אין שימוש במזגן.

דקה אחת שמסבירה כיצד לנקות פילטרים בצורה נכונה

שירות כמו שלא הכרתם

כשמזמינים בעל מקצוע חדש לבית, לעתים ישנה הרגשה של מתח וחשדנות בעיקר מהעובדה שעומדים בפני הוצאה לא צפויה, אנו ביד הקור מבינים זאת ומשתדלים להקל עד כמה שניתן ואף לפרסם מחירון עם מחירים נוחים באתר שלנו.

אנחנו יכולים לספר לכם שעם הזמן כשהלקוחות מכירים אותנו יותר, החשדנות מופרחת וקריאת השירות מגיעה גם עם שיחה טובה על כוס קפה. יושרה והגינות זו דרך ארץ מבחינתנו וזהו המודל שיצאו איתו לפני יותר משתי עשורים מבלי להסתכל לאחור ואנו גאים במה שיצא!

יש לכם שאלה? זקוקים לייעוץ? אל תהססו וצרו קשר, אנחנו זמינים עבורכם בטל' 054-7360560 ונשמח להעניק לכם שירות.