טכנאי מזגנים פמילי

חברת פמילי, family, הינה חברה סינית אשר מייצרת מערכות מיזוג אוויר ומשווקת בישראל את מוצריה משנת 2014. החברה מתמחה במזגנים קטנים בעיקר, בין 1-2.5 כוחות סוס, ולכן המזגנים שלה מתאימים בעיקר לבתי מגורים או משרדים קטנים, כאשר בוחרים להתקין יחידת מיזוג אוויר נפרדת בכל משרד. כמו חברות סיניות רבות, החברה מציעה מחירים משתלמים מאוד, ויחד עם זאת, בשל העובדה שמדחס המזגן מיוצר על ידי טושיבה, המזגנים שלה נחשבים לאיכותיים ומבצעים עבודה מעולה.

פימלי

כמה דברים שכדאי לדעת על מזגני פמילי

חושבים לרכוש מזגן של חברת פמילי? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת על מזגני החברה:

  1. המזגנים של חברת פמילי מגיעים עם תצוגה דיגיטלית וכן מציגים במקרה של תקלה קוד המאפשר אבחון יעיל ונוח של הבעיה.
  2. המזגנים הללו מגיעים בדרך כלל עם אחריות של בין 3-5 שנים, וחשוב לבדוק לפני הרכישה מהי תקופת האחריות לדגם אותו אתם עומדים לרכוש, ומה כוללת האחריות.
  3. חברת פמילי משלבת במזגנים שלה סוללה ייחודית אשר מאריכה את החיים של המזגן, מונעת קורוזיה וכן מגבירה באופן משמעותי את היעילות שלו.
  4. חלק מרכיבי המזגן, כמו לדוגמא המדחס, מיוצרים על ידי טושיבה.
  5. במזגני החברה תוכלו למצוא פונקציית טורבו במצב קירור אשר מבצעת קירור מהיר במיוחד של החלל, וכן אופציה אשר תאפשר לכם לחסוך בצריכת החשמל של המזגן.
  6. במזגנים ישנה מערכת כפולה של פילטרים לצורך סינון טוב יותר של האוויר, וחשוב לנקות את הפילטרים הללו כמו בכל מזגן בכדי לשמור על היעילות שלו.

חשיבות בחירה נכונה של טכנאי

אמנם מזגני פמילי family כאן כבר כ-6 שנים, אך עדיין לא מדובר במזגן נפוץ מאוד כמו מותגים אשר נמצאים אצלנו כבר עשורים, ולכן לא כל טכנאי מכיר אותם לעומק ויודע כיצד לבצע עבודות שונות על המזגנים הללו או לבצע את ההתקנות שלהם על הצד הטוב ביותר. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי המזגן שלכם יקבל את ההתקנה או את הטיפולים הטובים ביותר, פנו אלינו.

הטכנאים של יד הקור הינם אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ניסיון רב מאוד במזגנים מתוצרת חברת פמילי family. הטכנאים שלנו מכירים היטב את המזגנים של החברה, את הטכנולוגיה בה הם פועלים ומתמצאים לעומק בכל פרט ופרט ובכל חלק וחלק כך שהם יכולים לבצע התקנות מעולות, לאבחן בקלות בעיות ולבצע תיקונים מקצועיים, יעילים ומהירים.