טכנאי מזגנים תדיראן – תיקון והתקנות

יש לכם בבית או בבית העסק מזגן של תדיראן? מחפשים שירות של טכנאי מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מכיר היטב את המזגנים הללו ויכול לסייע לכם בכל צורך הקשור אל מערכת מיזוג האוויר שלכם? אם כן, אנחנו כאן בשבילכם!

חברת "יד הקור" מעמידה לרשותכם שירות של טכנאים מקצועיים מהשורה הראשונה, אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע רב אשר יאפשרו לכם לקבל פתרון מהיר, מיידי ואיכותי לכל תקלה שיש במערכות מיזוג האוויר שלכם. הטכנאים שלנו מכירים היטב את מערכות מיזוג האוויר של תדיראן וערוכים להעניק לכם את השירות הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר עבור המזגן שלכם.

תדיראן

למה לבחור בטכנאי מזגנים תדיראן מבית יד הקור?

יד הקור מעניקה לכם כמה יתרונות חשובים ומהותיים מאוד אשר הופכים את השירות שלה להרבה יותר משתלם עבורכם:

  1. אנו מקפידים לתמחר את השירותים ואת העבודות אותן אנו מבצעים באופן הוגן ומשתלם. כל עבודה אותה אנו מבצעים מבוצעת תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם. אנו מקפידים להחליף רק חלקים שבאמת צריכים החלפה ולבצע רק את העבודה הנדרשת באמת, כך שהתשלום יהיה הוגן ומותאם.
  2. אנו יודעים כי במיוחד במזג האוויר הישראלי, לשהות ללא מזגן יכול להיות קשה מאוד, הן בחורף, ובמיוחד בקיץ. לכן אנו מקפידים לענות לקריאות שלכם במהירות ומעמידים לרשותכם טכנאים בזמינות גבוהה מאוד אשר יגיעו לבצע את הטיפול בבעיה מהר ככל האפשר ויחזירו אתכם לשגרה בתוך זמן קצר.
  3. כלל הטכנאים שלנו הם לא רק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון וידע רב בתחום, אלא גם אנשים מקצועיים ואדיבים אשר מעניקים לכל לקוח שירות מתחשב, מקשיבים לצרכים שלו ומבצעים את העבודה ביעילות ובאמינות.

למה להזמין שירות תקופתי קבוע?

מזגנים זקוקים לטיפולים תקופתיים על מנת שתוכלו ליהנות מהם בצורה הטובה ביותר. לדוגמא, ללא ניקוי של פילטרים, לפחות פעם בשנה, המדחס של המזגן יצטרך לעבוד הרבה יותר קשה, ואולי בשנים הראשונות לא תבחינו בזה, אך עם הזמן הוא יתקשה למזג את האוויר ואפילו יגיע למצב בו הוא יהרס לחלוטין. פעולות תחזוקה קבועות חיוניות לעבודה תקינה של המזגן, והן ישפיעו על אורך החיים שלו. לכן, אנו ממליצים לכם לקבוע בדיקה תקופתית קבועה, במיוחד לפני הקיץ, בה יגיע אליכם טכנאי מיומן שלנו ויבדוק לעומק את מערכות מיזוג האוויר בבית שלכם, ובמידת הצורך יבצע את פעולות התחזוקה הנדרשות על מנת שתוכלו ליהנות מהן כמה שרק אפשר.