מילוי גז למזגן

יש לכם מזגן בבית ואתם רגועים שהקיץ מתקרב ויש לכם פתרון קירור יעיל ואיכותי. אך היום הראשון החם של השנה מגיע, אתם מדליקים את המזגן ו… מה קורה? למה הוא לא מקרר? למה לא יוצא ממנו אפילו משב רוח קל? יכולות להיות לזה סיבות טכניות שונות, סיבות מורכבות יותר או פחות. אך אחת הסיבות הנפוצות למצב כזה אם לא הנפוצה בהן היא פשוטה – אין במזגן גז וצריך למלא אותו. לא משנה כמה איכותי הוא יהיה ושל איזו חברה הוא, ללא גז הוא לא יעבוד ולא יקרר נקודה. אז מה עושים? פשוט מאוד, מזמינים טכנאי מזגנים שימלא את הגז, ויבדוק כמובן שאין איזו דליפה שגרמה לגז להיגמר.

מילוי גז למזגן, איך זה מתבצע?

מילוי גז למזגן הוא תהליך פשוט ברוב המקרים. טכנאי מזגנים שיגיע למלא את הגז צריך אם כן לוודא שאין דליפה שלו, כי אם יש דליפה לא משנה איזו כמות של גז תוחדר הוא ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ. זה מתחיל עם מילוי ראשוני של הגז ובדיקה לאחר מכן שאין שום דליפה מה שנבדק עם גלאי נזילות אלקטרוני. אם יש דליפה היא תיאטם ואז שוב יוכנס גז ותתבצע בדיקה שהכול בסדר ואם אין דליפה העבודה הושלמה. חשוב שאת העבודה יבצע טכנאי מקצועי שיודע איך לעשות את זה בצורה טובה ופשוטה.

למה למלא גז דווקא עם "יד הקור"

חברת יד הקור היא החברה הטובה בישראל בכל הקשור למכירת מזגנים, תיקון שלהם, התקנה שלהם, תחזוקה שלהם ומילוי גז שלהם. לחברה צוות עובדים מיומן ומסור שעושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר וישמח לספק גם לכם שירות מעולה. צוות הטכנאים של חברת יד הקור הוא צוות שעבר את כל ההכשרות הרלוונטיות, ובעיקר צבר ניסיון רב במהלך השנים בהם הוא עושה עבודות מעין אלו. אז אם אתם צריכים מילוי גז מזגן או כל הרכבה או תיקון של מזגנים, אנחנו ביד הקור נשמח לעשות את זה עבורכם.

פנו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

סגירת תפריט
יד הקור טכנאי מזגנים
מלאו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן