מתקין מזגנים מורשה אלקטרה

רכשתם מזגן חדש של אלקטרה? מחפשים מתקין מזגנים מורשה אלקטרה אשר יוכל לבצע עבורכם את עבודת ההתקנה של המזגן על הצד הטוב ביותר ויאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר עבור המזגן החדש שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מתקין מזגנים מורשה אלקטרה

חברת "יד הקור" מנוהלת על ידי דוד חיימוב, מתקין מזגנים מורשה אלקטרה ומותגים נוספים בעל ניסיון של למעלה מ 15 שנה בתחום המיזוג. התקנה של מזגן על ידי "יד הקור" תעניק לכם יתרונות רבים וחשובים מאוד ותאפשר לכם ליהנות מהמזגן שלכם לאורך זמן.

מתקין מזגנים מורשה אלקטרה

מהם היתרונות הללו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

שמירה על האחריות של המזגן

אם רכשתם מזגן חדש ואתם מבצעים את ההתקנה על ידי מתקין שאינו מורשה – הדבר יפגע באחריות של החברה על המזגן. מתקין מזגנים מורשה אלקטרה מאפשר לכם לבצע את ההתקנה תוך שמירה על האחריות כך שלא תהיה לכם בעיה בעתיד אם תתגלה תקלה ותצטרכו לממש את האחריות של המזגן שלכם.

התקנה נכונה ואסתטית

לא כל אחד יכול להיות מתקין מזגנים מורשה אלקטרה. בכדי לקבל תעודת מתקין מורשה בעל המקצוע צריך להיות בעל ידע רב, ניסיון ולעבור השתלמויות וקורסים שונים בתחום. לכן, כאשר אתם מזמינים מתקין מורשה, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מזמינים אדם בעל ניסיון רב מאוד בתחום ואיש מקצוע אשר יוכל לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר תוך שהוא לוקח בחשבון שיקולים כמו:

  1. בחירת המיקום הנכון להתקנת המזגן כך שהוא יצליח להשפיע על מיזוג האוויר בחלל בצורה מיטבית.
  2. התחשבות בנקודות קידוח ומיקום התקנת המדחס החיצוני.
  3. תכנון נכון של העברת הצינורות על מנת שהמראה הסופי יהיה נקי ואסתטי ועוד…

הדרכה מקצועית

לאחר סיום ההתקנה, צוות "יד הקור" מקפיד להעניק ללקוח הדרכה מלאה על השימוש במזגן, תחזוקה נכונה שלו, שמירה עליו במצב תקין ועוד. ההדרכה המקצועית הזו מאפשרת לכם ליהנות מהמזגן החדש שלכם לאורך זמן ולשמור עליו מפני בעיות או תקלות שונות.