מתקין מזגנים מורשה פמלי

רכשתם מזגן פמלי חדש? מחפשים מתקין מזגנים מורשה פמלי אשר יבצע עבורכם את ההתקנה של המזגן על הצד הטוב ביותר ומבלי לפגוע באחריות של המזגן החדש שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מתקין מזגנים מורשה פמלי

חברת "יד הקור" מציעה לכם שירות של מתקין מזגנים מורשה פמלי בעל ניסיון וידע רב בתחום, אשר יבצע עבורכם את ההתקנה על הצד הטוב ביותר ויאפשר לכם ליהנות באופן הטוב ביותר מהמזגן שלכם ולא לחשוש מפגיעה באחריות או בעיות אחרות אשר עלולות להתעורר בהזמנה של מתקין מזגנים שאין לו מספיק ידע, ניסיון או אישור מהחברה לבצע התקנות כאלו.

למה חשוב להשתמש בשירות של מתקין מזגנים מורשה פמלי?

רבים אשר רוכשים מזגן ומחפשים שירותי התקנה מנסים לחסוך בעלויות ולכן מחפשים מתקין אשר יבצע עבורם את ההתקנה במחיר הזול ביותר שיוכלו למצוא. רבים מהם לא מבינים כי המחיר הזול הזה יכול לעלות להם ביוקר רב. שימוש במתקין מזגנים שהוא לא מורשה בראש ובראשונה פוגע באחריות על המזגן, מה שאומר שאם תהיה לכם בעיה או תקלה, ייתכן כי תצטרכו לשלם על כך מחיר מלא ולא תוכלו לנצל את הכיסוי של האחריות.

בנוסף, מתקין שאינו מורשה, מקצועי ומנוסה, עלול לבצע טעויות חמורות בעת ביצוע ההתקנה כמו התקנה במיקום פחות נכון מבחינה אסטרטגית, אי מתן מרווח מספיק באזור המדחס החיצוני, התקנה לא אסתטית ועוד.

אז אם אתם רוצים להיות בטוחים כי ההתקנה של המזגן החדש שלכם תבוצע בצורה הטובה ביותר ותוכלו באמת ליהנות מהמזגן שלכם לאורך זמן – אל תוותרו על מתקין מזגנים מורשה פמלי.

הסברים מקצועיים לאחר ההתקנה

אנו בחברת "יד הקור" יודעים עד כמה שימוש נכון במזגן הוא כלי חשוב שיסייע לכם ליהנות מהמזגן שלכם לאורך זמן ולשמור עליו ולכן אנו מקפידים לתת לכל לקוח הדרכה מדויקת ומסודרת על השימוש הנכון במזגן, הדרכה מקצועית על התחזוקה המתאימה לו בהתאם לסוג המזגן, הטכנולוגיה עליה הוא מבוסס, המיקום ועוד.

ההדרכה הזו הינה חשובה מאוד, ומדובר באחד מהיתרונות של "יד הקור" שאסור לכם לוותר עליו. לפרטים והזמנות צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם